Personal skola

Personal i tjänst på skolan:

 

Åsa Rocén, rektor (asa.rocen@tofthaga.se, 072-2222975)

Jenni Ek Andersson, F-klass och fritids (jenni.ekandersson@tofthaga.se)

Viktor Peterson, år 1-2 (viktor.peterson@tofthaga.se)

Johan Thuresson, år 1-2 (johan.thuresson@tofthaga.se)

Karolina Flood, år 3-4 (karolina.flood@tofthaga.se)

Jessica Jansson, idrott, år 3-4 och F-klass (jessica.jansson@tofthaga.se)

Ingalill Eriksson Jalonen, år 5-6 (ingalill.erikssonjalonen@tofthaga.se)

Marianne Lundberg, fritids och resurs skola (marianne.lundberg@tofthaga.se)

Malin Boberg, ansvarig fritids och musik (malin.boberg@tofthaga.se)  

Tobias Nilsson, fritids och resurs skola (tobias.nilsson@tofthaga.se)        

Lisbeth Pettersson, slöjd år 3 

Heleen Lever, administration och resurs skola (heleen.lever@tofthaga.se)

Carolina Karlsson, ansvarig kök (carolina.karlsson@tofthaga.se)

Teresia Lejon, ansvarig lokalvård

Sune Toftgård, vaktmästare