Personal skola

Emmelie Berglöf, rektor (emmelie.berglof@tofthaga.se, 072-2222975)

Jenni Ek Andersson, biträdande rektor, F-klass och slöjd (jenni.ekandersson@tofthaga.se)

Viktor Lif, åk 1-2 (viktor.lif@tofthaga.se)

Johan Thuresson, åk 3-6 (johan.thuresson@tofthaga.se)

Karolina Flood, åk 3-6 (karolina.flood@tofthaga.se)

Jessica Jansson, idrott, åk 1-2 (jessica.jansson@tofthaga.se)

Josefine Englesson, åk 3-6 (josefine.englesson@tofthaga.se)

Marianne Lundberg, fritids och resurs skola (marianne.lundberg@tofthaga.se)

Helen Sjöman, fritids, resurs skola (helen.sjoman@tofthaga.se)

Malin Boberg, ansvarig fritids och musik, resurs skola (malin.boberg@tofthaga.se)  

Inger Larsson, fritids och resurs skola (inger.larsson@tofthaga.se)

Heleen Lever, administration och resurs skola (heleen.lever@tofthaga.se)

Carolina Karlsson, ansvarig kök 

Anneli Ivarsson, lokalvård och kök

AnnHelen Toftgård, lokalvård, kök och fritids

Mats Sandberg, vaktmästare