Personal skola

Personal i tjänst på skolan:

 

Maria Boberg, rektor/förskolechef (maria.boberg@tofthaga.se, 072-2222975)

Jenni Ek Andersson, F-klass och fritids (jenni@tofthaga.se)

Viktor Petersson, år 1-2 (viktor@tofthaga.se)

Johan Thuresson, år 1-2 (johan@tofthaga.se)

Karolina Flood, år 3-4 (karolina.flood@tofthaga.se)

Jessica Jansson, idrott, år 3-4 och F-klass (jessica@tofthaga.se)

Ingalill Eriksson Jalonen, år 5-6 (ingalill@tofthaga.se)

Marianne Lundberg, fritids och resurs skola (marianne@tofthaga.se)

Malin Boberg, ansvarig fritids och musik (malin@tofthaga.se)           

Lisbeth Pettersson, slöjd år 3 

Heleen Lever, administration och resurs skola (heleen@tofthaga.se)

Carolina Karlsson, ansvarig kök

Teresia Lejon, ansvarig lokalvård

Sune Toftgård, vaktmästare