Detta är styrelsen för Starkeborg Tofthaga ekonomisk förening:

 

Ordförande: Gunnar Sandberg (gunnar.sandberg@tofthaga.se)

Vice ordförande: Lena Toftgård (lena.toftgard@tofthaga.se) 

Ida Flood (ida.flood@tofthaga.se)

Emil Gof (emil.gof@tofthaga.se)

Urban Ireklint (urban.ireklint@tofthaga.se)

Peter Stråth (peter.strath@tofthaga.se)

Marie Åkerblad (marie.akerblad@tofthaga.se)

Martina Holst (martina.holst@tofthaga.se)

Hanna-Clara Eklund (hanna-clara.eklund@tofthaga.se)

 

Utanför styrelsen finns även:

Löneadministratör/ekonomi: Annica Engström-Svensson (annica@tofthaga.se)                                                                         

Ideella Revisorer: Eva Britt Sandberg

 

Samt en massa människor i bygden som alla drar sina strån till stacken.